الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

الگوریتم مرغ مگس خوار
اشتراک

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل

علت نامیدن الگوریتم مرغ مگس خوار

مرغ مگس خوار : موجودی که در هر ثاینه ۲۰۰ بار بال می زند و توانایی این را دارد به صورت ساکن و یا برگشت به عقب هم این کار را انجام دهد، دقت این مرغ برای شکار مگس ها در حین سرعت فوق العاده بالای این موجود مثال زدنی است، دلیل انتخاب این الگوریتم به این نام، انتخاب صفحات مفید وب سایت از بین میلیارد ها صفحه وب سایت و صد البته انتخاب اصلح و مفید این الگوریتم می باشد.

این یک نام جدید است برای الگوریتم جستجوی جدید که گوگل آن را برای بازگرداندن نتایج مورد استفاده تر و مفید تر از گوگل تهیه نموده است.

 الگوریتم جدید گوگل مرغ مگس خوار

گوگل یک الگوریتم جدید برای جستجو به الگوریتم های دیگر خود افزوده است. برای اینکه نتیجه جستجو های کاربران را واقعی تر و مورد استفاده تر قرار دهد، بارها شده که نتایج جستجوی ما چیزی غیر از نیاز ما بوده است.

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل برای بهینه سازی سایت و سئو

این یک سیستم و یا یک اصطلاح است برای استفاده از یک دستورالعمل که گوگل مورد استفاده قرار داده است،تا برای جستجو میلیاردها صفحه وب سایت و مرتب سازی دیگر اطلاعات موجود در انها، برای بازگشت به نتایج دلخواه کاربران از این طریق به کار گیرد.

روش جدید بهینه سازی سایت و سئو

برای شروع در وب سایت های خود از تقلب دست بردارید، اطلاعاتی وارد کنید که کاربر به انها نیاز دارد و برای رسیدن به انها وقت خود را در گوگل صرف می کند، این الگوریتم طوری تعبیه شده است که می تواند کلمات را معنی کند، به طور مثال می تواند تشخیص دهد که وقتی کاربری در گوگل جستجو می کند که نیاز به یک قطعه برای ماشین خود دارد، برداشت گوگل این است  که کاربر به دنبال خرید قطعه ماشین می باشد
یا وقتی کاربر جستجو می کند که نحوه کار با ماشین ، گوگل ان را اموزش کار کرد با دستگاه خاص صرف می کند، توصیه من این است که خود را جای استفاده کننده  وب سایت خود قرار دهید، ببینید چه نیازی دارید و دنبال چه چیزی هستید در شغل خاص وب سایت خود. الگوریتم مرغ مگس خوار می گوید باید در پس استفاده از کلمات تمرکز داشته باشید علم ادبیات مورد استفاده خود را تقویت کنید تا  در ساختار جدید گوگل به پیدا کردن صفحات از طریق تطبیق به گوگل کمک کنید
ملاک اصلی در الگوریتم مرغ مگس خوار هم پیدا کردن مغز و اصلی خواسته توسط کاربران می باشد.

ایا ترافیک وب سایت خود را از دست داده اید؟

اگر شما از مرغ مگس خوار لطمه دیده اید، به یک ماه قبل ان باز گردید که طبیعی در حال کار بودید، مشکلات وب سایت شما اشکار نبود و شما به کارخود  ادامه می دادید، حال مشکلات وب سایت شما بارز شده، ایا این خوب نیست برای رفع انها؟
شاید ان به دلیل مرغ مگس خوار است، اما گوگل تاکید کرد می تواند به خاطر برخی از بخش های دیگر الگوریتم باشد،بهینه سازی سایت و سئو که همیشه در حال تغییر بهینه سازی و یا بهبود است ، هیچ راهی برای دانستن قطعی وجود ندارد

ریتم جدید گوگل برای نمایش نتایج جستجو : الگوریتم مرغ مگس خوار                  

گوگل اعلام کرد الگوریتم جدیدی را برای موتور جستجوی خود به کار گرفته است. این امربه خصوص برای افرادی که در زمینه سئو فعالیت دارند بسیار بحث برانگیز شده , تا حدی که عده ای با انتشار این خبر نگران فعالیت ها و دست اورد های خود تا کنون شدند,این در حالیست که گوگل اذعان داشت از ماه گذشته “مرغ مگس خوار” به فعالیت خود مشغول است و در صورت داشتن مغایرت با استانداردهای به کار برده شده در سایت شما تاثیر ان بر روی ترافیک سایت هم اکنون قابل رویت می باشد.همچنین نا گفته نماند سایر فاکتورهای دخیل در نتایج سئو نیز مدام در حال تغییر است و نمی توان بدون در نظر گرفتن انها در مورد الگوریتم جدید نتیجه گیری کرد.

مطالب دیگر

دیدگاه ها بسته شده اند